Home          Profil firmy          Kontakt

Falcovačky
Skládací stroj DF-915
je automatický stolní skládací stroj, který umož
ňuje precizní sklad do formátu A3. Díky kompaktnímu designu zabere pouze minimum pracovního prostoru. Do zásobníku může být vloženo až 400 listů papíru 80g/m2 a stroj dovoluje i nekvalifikované obsluze pracovat lehce a přesně.
DF-915 automaticky přestavuje 6 druhů skladů a dovoluje částečn
ě i křížový sklad. Další dva uživatelské programy umožňují rychlé vyvolání speciálních skladů bez resetování dorazů v kapsách. Automatický senzor dokáže navíc detekovat normalizované formáty papíru, takže se z DF - 915 stává nejsnáze ovladatelná falcovačka dneška.
Skládací stroj DF-1000
je skládací automat s jedinečným způsobem vzduchového podávání a vzduchové separace jednotlivých archů papírů. Duplo vyvinulo bezotiskový patentovaný systém vzduchového podávání odzkoušený v různých snášecích a dokončovacích strojích. DF-1000 umož
ňuje precizní sklad listů papíru do formátu A3. Stroj rozeznává 6 základních formátů papíru a je vybaven 5 základními druhy skladů. Je zde možné samozřejmě tvořit i vlastní druhy skladů, které lze uložit do jedné ze dvou pamětí Vzhledem k tomu, že je papír odebíraný seshora stohu naloženého papíru nedochází k samovolnému zaseknutí papíru při jeho podání do stroje. Bezotiskové podávání papíru je jednoduše nastavitelné: obsluha vidí , jak se papír chová a lehce si přestaví objem a sílu vzduchu ,sílu separace, případně šikmé korigování skladu. Po poskládání archu je možné doladit sklad přes použitím tlačítkem v přesnosti 0,1 mm a následně uložit do paměti.
Copyright © 2010 by LIDO
Knihařské stroje DUPLO
Stroje pro skládání papíru - falcovačky

Falcovací stroje DUPLO se vyznačují nekompromisním použitím automatizace v celém pracovním procesu. Skládání papíru je realizováno pomocí automaticky přestavitelných skládacích kapes, falcovačka rozpozná i papír základních formátů. Falcovačky DUPLO disponují korekcí skladu papíru v šikmém směru a jemnou korekcí vlastních skládacích kapes s možností uložení do pamětí stroje.